POČINJE li buđenje PARTIZANA: Crno-beli PROTUTNJALI kroz Lučane

Izabranici Igora Duljaja ostali na -18 bodova u odnosu na "večitog rivala"

12/03/2023 > 20:08

Fudbaleri Partizana zabeležili su prvu pobedu od kada ih predvodi Igor Duljaj, savladavši u Lučanima domaću Mladost sa 3:0 (0:0).

Golove za Partizan postigli su Svetozar Marković u 52. minutu, Kvinsi Menig u 78. minutu i Bibras Natho u prvom minutu zaustavnog vremena. Ovo je bio njegov 12. gol u sezoni.

Crno-beli su se učvrstili na drugom mestu sa 54 boda, četiri više od Čukaričkog i pet više od TSC koji ima i meč manje. Mladost je ostala na 14. mestu sa 21 bodom.

Drugo poluvreme, Mladost L. - Partizan 0:3

90+1. minut - GOOOL! Bibras Natho je povećao prednost Partizana.

89. minut - Belić dobija žuti karton.

86. minut - Jović menja sjajnog Meniga u ovoj utakmici.

84. minut - Veličković je ušao umesto Radivojevića u domaćem timu.

78. minut - GOOOL! Kvinsi Menig je duplirao vođstvo Partizana. Dijabate ga je uposlio na ivici šesnaesterca, a zatim je usledio precizan šut uz stativu.

77. minut - Natho je probao da ugrozi gol Savića, ali je blokiran za novi korner.

73. minut - Marković je imao veliku priliku za drugi gol. Menig je centrirao, lopta je pala u peterac, a Marković nije uspeo da je zakači i skrene u gol.

72. minut - Nova izmena kod domaćina. Žunića je zamenio Adamović.

67. minut - Izmena u Partizanu, ulazi Natho umesto Baždara.

60. minut - Nalet Partizana, Dijabate je probao ka Menigu da doda loptu, Žunić interveniše i šalje loptu i korner.

59. minut - Izmena u Mladosti, izlazi Maričić, ulazi Silađi.

58. minut - Neverovatna situacija. VAR je proveravao situaciju više od 6 minuta! Ne pamtimo ovako dugu pauzu. Na kraju je tehnologija potvrdila gol za vođstvo Partizana.

52. minut - GOOOL! Svetozar Marković je postigao gol! Menig je centrirao, Pavlović glavom prosledio loptu do Markovića koji iz druge pogađa mrežu. Ali će se proveriti VAR da li je Marković bio u ofsajdu u situaciji kada je Pavlović uputio loptu glavom.

46. minut - Baždar je u prvom napadu Partizana pogodio stativu. Dijabate ga je prethodno proigrao.

Prvo poluvreme, Mladost L. - Partizan 0:0

45. minut - Dijabate je ušao u šesnaesterac, šutirao ali u golmana Savića.

41. minut - Neverovatan promašaj Mladosti! Popović je skinuo zicer Radivojeviću.

39. minut - Neverovatan promašaj Pavlovića! Dobio je sjajnu loptu od Meniga, izbio sam ispred Savića i onda šutirao pravo u golmana.

32. minut - Urošević je izveo slobodan udarac, odbrana Mladosti dobro intervenisala.

27. minut - Pavlović je šutirao, ali je loše zahvatio loptu i ona odlazi pored gola.

18. minut - Baždar šutra neprecizno iz izgledne pozicije. Lopta odlazi preko gola.

16. minut - Mladost je bila u prilici, ali od svega samo korner posle kojeg nije bilo opasnosti po gol crno-belih.

11. minut - Novi atak Partizana, Menig je probio po levoj strani, ali Pavlović nije uspeo da šutira kako treba.

8. minut - Prva velika šansa za Partizan, sjajna dva driblinga Meniga, šut, ali golman Savić brani.

1. minut - Mladost je prva krenula sa centra i odmah prvi korner za domaće. Pavlović je nespretno intervenisao, ali je Popović bio siguran.

Superliga Srbije, 26. kolo - rezultati, subota: Radnički KG - Napredak 3:0, Vojvodina - Čukarički 3:2, Spartak - Mladost GAT 0:0. Nedelja: Radnički N. - Voždovac 2:3, Radnik - Javor 0:0, C. zvezda - Novi Pazar 5:1, Mladost L. - Partizan 0:3. Ponedeljak: Kolubara - TSC (16.30).