ZVEZDINA DECA SE IGRALA U KRUŠEVCU: Šest komada u mreži Trajala za OSMINU FINALA, Bahar potpuno ISTUMBAO SASTAV

Posle slabog prvog poluvremena, Zvezdini klinci samleli protivnika u Kruševcu

18/10/2023 > 16:58

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u osminu finala Kupa Srbije pošto su u Kruševcu ubedljivo savladali Trajal rezultatom 6:0.

Barak Bahar se odlučio da na teren od prvog minuta pošalje potpuno istumbani i iskombinovani sastav. Neki mladi igrači su danas dobili šansu.

Prvu dobru situaciju na utakmici je imao Trajal već u četvrtom minutu kada je Kosta Nedeljković izblokirao udarac domaćina koji su dobili korner iz kojeg nisu bili opasni.

Pet minuta kasnije postignut je prvi gol. Zvezda je stigla do prednosti autogolom Spasojevića, a do kraja prvog dela nije bilo promena.

Nije puno vremena prošlo u drugom poluvremenu pre nego što je Šerif Endijaj povisio na 2:0, a nakon mirnijeg perioda igre, dogodio se i "blickrig" gostiju.

Jovan Šljivić je zatresao mrežu, a potom je to učinio i Nikola Knežević.

Imao je Trajal veliku priliku pošto je debitant u seniorskom timu Crvene zvezde, Veljko Milosavljević, skrivio penal, ali Đurović je katastrofalno šutirao i poslao loptu preko gola.

Ubrzo je i Jovan Mijatović zatresao mrežu domaćih, a tačku na i stavio je Šljivić svojim drugim pogotkom na meču.