ZVEZDA bolja na TERENU, ali i za "ZELENIM STOLOM": Radnički IZGUBIO meč SLUŽBENIM rezultatom

Ova odluka, u bodovnom smislu, nije promenila ništa, jer su crveno-beli u regularnom toku meča pobedili sa 4:3

13/10/2023 > 16:44

Utakmica Superlige Srbije između fudbalera Radničkog i Crvene zvezde registrovana je službenim rezultatom 3:0 za Beograđane zbog protokolarne greške Kragujevčana.

Da podsetimo, u 11. kolu našeg prvenstva, crveno-beli su na gostovanju pobedili Radnički sa 4:3 u regularnom toku utakmice, ali je do registrovanja meča službenim rezultatom došlo zbog nesvakidašnjeg propusta domaćih s početka drugog poluvremena.

Naime, Radnički je napravio četiri izmene u poluvremenu. U igru je ušao i Miloš Vidović, koji nije bio u protokolu, a posle reakcije Zvezdine klupe, domaćin je u igru ubacio novog igrača. Sudija Simović je to proverio, i poslao Vidovića van terena, a Tomović je umesto njega ušao u igru.

U tom trenutku bilo je 3:2 za Beograđane - što je bio rezultat kojim je završeno prvo poluvreme, a do kraja su obe ekipe postigle po pogodak za krajnjih 4:3... To jest, do krajnjih 3:0 za Zvezdu posle registrovanja meča službenim rezultatom.