TSC na mišiće POBEDIO Radnički, VOŽDOVAC se NAMUČIO protiv RADNIKA za bod, a na Brdu - GOLEADA

Danas su na programu bila tri meča trećeg kola Superlige Srbije

Izvor: K1info/kurir.rs

12/08/2023 > 21:24

Poslednji meč današnjeg programa 3. kola Superlige Srbije večeras su u Beogradu odigrali Čukarički i Javor. U uzbudljivom duelu na Brdu videli smo četiri gola, a na kraju - rezultat 2:2 (1:1), tako da su bodovi podeljeni.

Brđani su došli u vođstvo u 15. minutu golom Igora Miladinovića, ali je samo tri minuta kasnije izjednačio Ibrahim Tanko. Novu prednost domaćima doneo je Uroš Drezgić u 70. minutu, ali je Luka Gojković golom u 82. minutu iz penala doneo Ivanjičanima bod na gostovanju u Beogradu.

U dva duela odigrana ranije tokom dana, TSC je osvojio sva tri boda protiv Radničkog 1923, dok su Voždovac i Radnik podelili bodove.

Fudbaleri TSC savladali su Radnički iz Kragujevca sa 1:0 (0:0), a jedini gol postigao je Saša Jovanović u 85. minutu.

U drugom meču dana, Voždovac i Radnik odigrali su bez pobednika 1:1 (0:1).

Gosti su poveli golom Borka Duronjića u 4. minutu, a izjednačio je autogolom Mateja Stojanović u 76. minutu.

Superliga Srbije, parovi i rezultati - 3.kolo, petak: Mladost - C. zvezda 1:4. Subota: Voždovac - Radnik 1:1, TSC - Radnički KG 1:0, Čukarički - Javor 2:2. Nedelja: Napredak - Vojvodina (18.55), Partizan - Radnički N. (19.30), Spartak - Železničar (21.00). Ponedeljak: Novi Pazar - IMT (18.00).