U POSLEDNJEM TRENUTKU: Mihajlo Ilić u 96. minutu DONEO POBEDU fudbalerima Partizana protiv Čukaričkog

Partizan je ovim trijumfom stigao do 13. uzastopne pobede u Superligi Srbije

12/11/2023 > 21:14

Fudbaleri Partizana pobedili su večeras na stadionu u Humskoj ekipu Čukaričkog rezultatom 2:1 (1:0) u meču 15. kola Superlige Srbije.

Fudbaleri Partizana su poveli u 22. minutu golom Mateusa Saldanje. Čukarički je izjednačio u 84. minutu pogotkom Igora Miladinovića. Usledila je neizvesna završnica, a pobedu "crno-belima" doneo je Mihajlo Ilić u šestom minutu nadoknade vremena.

Partizan je ovim trijumfom stigao do 13. uzastopne pobede u Superligi Srbije.

"Crno-beli" su prvi na tabeli sa 40 bodova, dok je Crvena zvezda druga sa 34. Čukarički je na devetom mestu na tabeli sa 17 bodova.

Fudbaleri Partizana će u narednom kolu na svom terenu dočekati TSC, dok će Čukarički gostovati niškom Radničkom.

Fudbaleri Javora su ranije večeras na svom terenu pobedili Spartak 2:0, dok je u toku meč između TSC-a i Vojvodine.

Novi Pazar je u petak u Nišu pobedio Radnički 1:0. Juče su odigrani mečevi: Radnički (KG) - Voždovac 3:0, Radnik - Napredak 1:2, Železničar - Crvena zvezda 1:2 i IMT - Mladost 0:1.