Fudbaleri Sosijedada SIGURNI protiv Benfike, Napoli REMIZIRAO sa Unionom

Odigrane su prve utakmice grupa C i D Lige šampiona, gde je viđeno dosta golova i samo jedan pobednik

08/11/2023 > 21:28

Fudbaleri Real Sosijedada pobedili su večeras u San Sebastijanu ekipu Benfike rezultatom 3:1 u meču četvrtog kola grupe D Lige šampiona.

Golove za Sosijedad postigli su Mikel Merino u šestom, Mikel Ojarzabal u 11. i Ander Barenetčea u 21. minutu. Jedini gol za goste postigao je Rafa Silva u 49. minutu. Kasnije večeras sastaće se Salcburg i Inter.

Prvo mesto na tabeli grupe D drži Sosijedad sa 10 bodova, dok je Inter drugi sa sedam. Salcburg je treći sa tri boda, dok je Benfika poslednja bez bodova. U narednom kolu sastaće se Sosijedad - Salcburg i Benfika - Inter.

Fudbaleri Napolija i Union Berlina odigrali su večeras u Napulju bez pobednika, 1:1 u meču četvrtog kola grupe C LŠ. Napoli je poveo golom Mateja Politana u 39. minutu, a izjednačio je David Datro Fofana u 52.

Kasnije večeras u drugom meču četvrtog kola grupe C u Madridu će igrati Real i Braga.

Prvo mesto na tabeli drži Real sa devet bodova, dok je Napoli drugi sa sedam. Braga je osvojila tri, a Union samo jedan bod. U narednom kolu igraće Real - Napoli i Braga - Union.