Vesti > Srbija

UŽIVO: KRAJ DERBIJA U NOVOM SADU, SVI GOLOVI U PRVOM POLUVREMENU

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Vojvodine sa 2:1 u okviru 16. kola Superlige Srbije.

25/11/2023 > 15:20

UŽIVO:  KRAJ DERBIJA U NOVOM SADU, SVI GOLOVI U PRVOM POLUVREMENU

U Novom Sadu, danas od 16 časova, igra se jedan od derbija kola. Vojvodina dočekuje Crvenu zvezdu. DEŠAVANJA SA OVE UTAKMICE MOĆI ĆETE OVDE DA PRATITE UŽIVO. Evo i postava u kojima će i jedni i drugi izaći na teren:

VOJVODINA: Carević, Lazarević, Jeličić, Crnomarković, Giorbelidze, Milosavljević, Zukić, Radulović, Indio, Malbašić(c), Vukanović

ZVEZDA: Glazer, Dragović, Điga, Nedeljković, Nikolić, Kanga, Stamenić, Hvang, Ivanić, Bukari, Ndiaje.

3. minut: Prva šansa i odmah gol! Soman Bukari je strelac za vođstvo Crvene zvezde 1:0.

10. minut: Izjednačenje! Prvu šansu koriste i domaći fudbaleri. Posle nešto dužeg gledanja VAR-a, ipak Milosavljević nije bio u ofsajdu i poravnao je rezultat.

27. minut: Ponovo vodi zvezda! Posle dve katastrofalne reakcije Giorbelidzea, Bukari postiže svoj drugi gol i donosi novu prednost svom timu.

Kraj prvog poluvremena. Na krilima Bukarija, zvezda vodi posle prvih 45. minuta sa 2:1.

Kraj utakmice. Nova pobeda izabranika Baraka Bahara, koji su golovima Bukarija došli do 37 boda ove sezone u ligi.