VELIKA AKCIJA U BEOGRADU NA VODI: Uhapšeni Crnogorci osumnjičeni za trgovinu narkoticima! (FOTO)
podeli vest:
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova su po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, uhapsili crnogorske državljane P. L. (26) i M. L. (31), osumnjičene za trgovinu narkoticima.
Oni su osumnjičeni za izvršenje krivičnog dela neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, saopštio je MUP.
FOTO TANJUG/OMK MUP REPUBLIKE SRBIJE
Pogledaj galeriju
FOTO TANJUG/OMK MUP REPUBLIKE SRBIJE
Pogledaj galeriju
FOTO TANJUG/OMK MUP REPUBLIKE SRBIJE
Pogledaj galeriju
Sumnja se da su oni u dužem vremenskom periodu, od za sada nepoznatih lica nabavljali opojnu drogu kokain koju su čuvali u jednom stanu u Beogradu, odakle su ove narkotike prodavali kupcima u Beogradu i drugim gradovima Srbije.
Policija ih je uhapsila u putničkom motornom vozilu u naselju Beograd na vodi i tom prilikom kod osumnjičenog M. L. pronađena je kesa sa oko 150 grama kokaina.
Pretresom stana koji je, kako se sumnja, koristio M. L. radi čuvanja i pripreme narkotika za prodaju, zaplenjeno je još 850 grama kokaina i vagica za precizno merenje.
Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 časova i oni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni nadležnom tužilaštvu.
BONUS VIDEO
Ostavite komentar