Katai SPASAO ZVEZDU u Surdulici za kraj POLUSEZONE

Golove za crveno-bele postigao je Aleksandar Katai u 35. i 93. minutu iz slobodnog udarca

13/11/2022 > 15:30

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas u Surdulici ekipu Radnika 2:1 (1:0) u meču 19. kola Superlige Srbije.

Golove za "crveno-bele" postigao je Aleksandar Katai u 35. i 93. minutu. Jedini strelac za domaći tim bio je Miloš Spasić u 48. minutu.

Crvena zvezda je prva na tabeli Superlige Srbije sa 53 boda, dok je Radnik poslednji sa osam.

žCrveno-beli  će u 20. kolu, koje je na programu četvrtog februara naredne godine, dočekati Vojvodinu, dok će Radnik igrati sa Kolubarom u Lazarevcu.

Crvena zvezda je u prvom poluvremenu propustila veliki broj prilika preko Kangve i Katarija. Domaći fudbaleri su takođe u prvom delu meča imali nekoliko šansi. Šampion Srbije i aktuelni lider na tabeli SLS stigao je do vođstva u 35. minutu preko Kataija.

Radnik je izjednačio u 48. minutu preko Spasića. Surduličani su najveću šansu u drugom poluvremenu imali u 78. minutu preko Borka Duronjića, koji je šutirao pored gola.

Šampion Srbije je do pobede stigao u 93. minutu. Katai je pogodio mrežu domaćeg tima iz slobodnog udarca i doneo je veliku radost svom timu.