VEROVALI ILI NE: TSC u derbiju pobedio Partizan i to na njihovom terenu

Fudbaleri TSC ostvarili su jednu od najvećih pobeda u istoriji kluba, pošto su sa neverovatnih 4:0 pobedili Partizan i to u Humskoj!

Autor: Đorđe Gvero

25/11/2023 > 20:23

Fudbaleri Partizana od 18:30 dočekuju TSC. Crno beli su trenutno lideri prvenstva sa 40 osvojenih bodova, dok je TSC treći sa 26. Postave u kojima će izaći i jedni i drugi:

PARTIZAN: Jovanović, Filipović, Marković, Ilić, Antić, Belić, Kanute, Natho, Zahid, Kalulu, Nikolić

TSC: Ilić, Ćirković, Cvetković, Ćalušić, Petrović, Krstić, Milosavljević, Milovanović, Đakovac, Radin, Stojić

3. minut: Kakav gol Ćirkovića! Sigurno jedan od golova sezone, odlično je ofanzivac TSC izveo korneo i od stativu lopta je ušla u gol Jovanovića.

10. minut: 2:0 za TSC! Ponovo je korner bio koban po crno bele. Odličan centaršut Ćirkovića, a udarcem glavom Stojić postiže drugi gol za tim iz Bačke Topole!

33. minut: 3:O za TSC! Neverovatno šta se dešava sa odbranom Partizana. Tri gola na isti način, tri kornera iz levog ćoška! Prekidi kobni po lidera, ovoga puta strelac Radin.

POLUVREME. TSC ima ogromnu prednost

50. minut: Totalna katastrofa Partizana. 4:0 za TSC, ovog puta gol Milovanovića iz igre! Partizanu preti jedan od najgorih poraza u istoriji na svom terenu u prvenstvu.

85. minut: UMALO VELIKA BRUKA. Sreća za crno bele pa je Pantović bio u ofsajdu, malo je falilo da rezultat bude Partizan 0:5 TSC.

88. minut: Još jednom velika sreća za crno bele. Pantović ponovo pogađa, i ponovo je bio u malom ofsajdu.

KRAJ MEČA U HUMSKOJ. NI MINUT SUDIJA NIJE PRODUŽIO MEČ. VELIKA POBEDA TSC, KOJI JE BIO DOMINANTAN I SLAVIO SA 4:0!