MIROLJUBIV nastavak SUPERLIGE: Danas DVA remija - PARTIZAN na terenu u subotu, ZVEZDA u nedelju

Bodove su u Nišu podelili Radnički i Napredak, a u Beogradu IMT i Radnik

06/10/2023 > 19:05 >> 20:32

Fudbaleri niškog Radničkog i Napretka odigrali su nerešeno 1:1 u meču 11. kola Superlige Srbije.

Domaćin je u Nišu poveo golom Miljana Škrbića u 27. minutu, posle dodavanja Sava Petrova. Rezervista gostiju Slobodan Stanojlović je golom u 90+5. minutu doneo veoma važan bog Napretku.

Obe ekipe sad imaju po osam bodova, ali Radnički iz 10, a Napredak iz devet utakmica. U narednom kolu Nišlije će u goste lučanskoj Mladosti, dok će Napredak biti domaćin kragujevačkom Radničkom.

U prvom meču 11. kola, ranije danas, fudbaleri IMT i Radnika odigrali su nerešeno  (1:1).

Domaćin je poveo u 24. minutu, Zarija Lambulić je bio asistent, a Nikola Glišić strelac. Rezervista Mihailo Baić doneo je bod Radniku golom u 81. minutu, posle asistencije Nemanje Tomaševića.

IMT je sad deveti sa 11 bodova, dok Radnik sa devet bodova zauzima 12. poziciju. U narednom kolu IMT će u Pančevo u goste Železničaru, dok će Radnik u goste Vojvodini.

Superliga Srbije, parovi i rezultati 11. kola - petak: IMT - Radnik 1:1, Radnički N. - Napredak 1:1. Subota: Novi Pazar - Vojvodina (16.00), Javor - Železničar (18.00), Partizan - Mladost (18.30). Nedelja: Radnički KG - C. zvezda (15.00), Čukarički - Voždovac (17.30), TSC - Spartak (17.30).