Vojvodina PREOKRETOM DO POBEDE protiv Javora, Mladost pobedila Novi Pazar

Golove za Vojvodinu postigli su Stefan Vukić u 94. minutu i Asmir Kajević u 99. minutu, a za oba gola za Mladost dao je Patrik Frajdej

23/09/2023 > 22:15

Fudbaleri Vojvodine pobedili su danas u Novom Sadu ekipu Javora rezultatom 2:1 (0:1) u utakmici osmog kola Superlige Srbije.

Golove za Vojvodinu postigli su Stefan Vukić u 94. minutu i Asmir Kajević u 99. minutu sa bele tačke. Jedini gol na meču za Javor postigao je Ibrahim Tanko u 30. minutu.

U narednom kolu Vojvodina gostuje Voždovcu u Beogradu, dok ekipa Javora dočekuje IMT u Ivanjici.

Fudbaleri Mladosti iz Lučana pobedili su na domaćem terenu ekipu Novog Pazara rezultatom 2:0 (2:0).

Oba gola za domaći tim postigao je Patrik Frajdej u 14. minutu sa bele tačke i u 39. minutu.

U devetom kolu Superlige Srbije fudbaleri Mladosti gostuju ekipi Čukaričkog, dok Novi Pazar na svom stadionu dočekuje Spartak iz Subotice.