Oglasio se momak koji je SPASAO ZVEZDU: Bukari srećan zbog GOLA I ASISTENCIJE, ali...

Fudbaler iz Gane posebno zahvalio navijačima koji su crveno-belima davali vetar u leđa 90 minuta, iako to, nažalost, nije bilo dovoljno

05/10/2023 > 07:43

Crvena zvezda i Jang Bojs odigrali su nerešeno - 2:2 u 2. kolu grupne faze Lige šampiona. Crveno-beli su bili bolji rival, prvi su stigli do vođstva, da bi kasnije dozvolili gostima da sa dva brza gola okrenu rezultat, a "spasilac" kluba iz Ljutice Bogdana bio je Osman Bukari koji je uspeo da zatrese mrežu u 88. minutu.

Fudbaler iz Gane je imao veliku ulogu i kod prvog postignutog gola, jer je upravo on centrirao Šerifu Endiajeu, pa je potpuno zasluženo i proglašen za igrača utakmice.

- Drago mi je što sam proglašen za igrača utakmice, ali zaista mi je krivo što nismo uspeli da pobedimo. Želeli smo trijumf, odigrali dobro, ali na kraju 2:2. Hvala navijačima što su došli u ovolikom broju i što su nam davali vetar u leđa tokom 90 minuta - rekao je Bukari.

Crvena zvezda će u 3. kolu Lige šampiona gostovati Lajpcigu, a taj meč na programu je 25. oktobra.