KRAJ evropskih SNOVA za Vojvodinu: APOEL i u Novom Sadu ubrao "LALE"

Izabranici Radoslava Bataka pretrpeli i drugi poraz protiv kiparske ekipe

03/08/2023 > 21:56

Fudbaleri Vojvodine nisu uspeli da se plasiraju u treće kolo kvalifikacija za Ligu Konferencija, pošto su večeras u Novom Sadu poraženi od kiparskog Apoela rezultatom 2:1 (1:1) u revanš meču drugog kola kvalifikacija za ovo takmičenje.

Apoel je u prvom meču drugog kola kvalifikacija za LK odigranom pre nedelju na svom terenu slavio sa 2:1.

Tim sa Kipra je večeras u Novom Sadu poveo u 28. minutu golom Kingslija Sarfoa. Vojvodina je izjednačila devet minuta kasnije pogotkom Dejana Zukića.

Gosti su pobede stigli u 74. minutu. Lopta je pogodila u ruku Mamadua Traorea, a sudija je pokazao na penal. Sa 11 metara bio je siguran Jorgos Efrem, koji je doneo pobedu Apoelu. Do kraja utakmice nije bilo promene rezultata.

Kiprani će u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Konferencija igrati sa ekipom Dila Gori iz Gruzije.