BIG BEN se daleko čuje - ljubimac Zvezdinih navijača dao prvi gol u dresu Apolona, ali KAKAV GOL

"Bomba" iz slobodnjaka u 90. minutu ua ubedljivu pobedu tima koji vodi Vladan Milojević

Izvor: K1info/telegraf.rs

04/02/2023 > 12:36

Doskorašnji fudbaler Crvene zvezde El Fardu Ben nije mogao da izabere lepši način za svoj prvenac u dresu kiparskog Apoela.

Igrao se 90. minutu utakmice protiv Apolona kada je najuspešnji stranac u istoriji Zvezde namestio loptu na ivicu kaznenog prostora i uspešno izveo slobodan udarac.

Bila je to "bomba" Bena talno na mesto gde se spajaju prečka i stativa, za potvrdu trijumfa od 3:1, projektil koji srpski golman Alkesandar Jovanović nikako nije mogao da zaustavi.

S druge strane, Benu je ovo bio treći meč na KIpru, prvi u kom je na terenu proveo svih 90 minuta, dok je Apoel upisao važne bodove u trci za šampionskim peharom.

Gubili su na poluvremenu, zatim su preko Kvilitale u 49. iz penala i rezerviste Endogale u 75. preokrenuli i sada imaju bod manje od AEK-a iz Larnake, uz utakmicu više.