Crveno beli SAVLADALI i Zadar i huligane: ZVEZDA upisala i šestu POBEDU iz sedam mečeva

Izvor: K1info/kurir.rs

12/11/2023 > 19:06

Košarkaši Crvene zvezde savlasdali su Zadar u utakmici 7. kola Aba lige rezultatom 74:81.

Utakmica je pala u drugi plan nakon skandaloznih dešavanja dan oči meča kada je pretučena delegacija Zvezde.

Domaći navijači nastavili su sa provokacijama pred meč i na samoj utakmici, ali to nije poremetilo crveno-bele.

Posle izjednačenog prvog poluvremena gde se igralo u talasima crveno-beli su u nastavku dodali gas i u trećoj četvrtini rešoili pitanje pobednika.

Kod Zvezde se istakao Rokas Gedraitis koji je postigao 19 poena i bio najefikasniji na meču.

Jago dos Santos je imao 12. Luka Božić je imao 18 u ekipi Zadra, uz pet skokova. Po 12 su dodali Drežnjak i Lakić.

Zvezda je tako upisala i šestu pobedu iz sedam mečeva, dok je Zadar na skoru 3-4.