ZVEZDA SE MUČILA u Kragujevcu, do 3 boda SA PENALA

Radničlki u 92. minutu propustio veliku šansu za izjednačenje

16/10/2022 > 15:59

Poslednja dva meča 15. kola Superlige Srbije bila su rezervisana za mečeve dva naša najveća kluba i njihovih rivala, a prvi su na teren izašli fudbaleri Crvene zvezde, koji su gostovali Radničkom u Kragujevcu, dok je duel Partizana i Čukaričkog zakazan za 18.30.

Nisu baš briljirali crveno-beli na Čika Dači, mada se mora priznati da su pogađali okvir gola i da im je, posle korišćenja VAR-a, poništen i pogodak u 30. minutu. Ipak bila je to bleda partija tima koji pretenduje na šampionsku titulu, pa posle minimalne pobede golom koji je za Zvezdu iz penala postigao Aleksandar Katai u 74. minutu, trener Miloš Milojević ima više razloga za brigu nego za radost.

Poslednji meč 15. kola odigrali su fudbaleri Partizana i Čukaričkog u Humskoj, a slavio je Partizan sa 2:1.

Superliga Srbije, 15. kolo - petak: Mladost GAT - Mladost L. 1:0, Novi Pazar - Vojvodina 1:1, TSC - Voždovac 3:0. Subota: Spartak - Kolubara 2:1, Javor - Radnički N. 0:2, Napredak - Radnik 1:0. Nedelja: Radnički 1923 - C. zvezda 0:1, Partizan - Čukarički (2:1).