Đuričić ulepšao DEBI STANKOVIĆU: Sampodrija UZELA BOD Bolonji

Novi trener tima iz Đenove podigao samopouzdanje svojim izabranicima

Autor: K1info/sportal.rs

08/10/2022 > 23:07

Bivši trener Crvene zvezde Dejan Stanković seo je na klupu Sampdorije i u svom debiju u Seriji A uspeo da izvuče bod na gostovanju u Bolonji (1:1), najviše zaslugom Filipa Đuričića, koji je golom poželeo dobrodošlicu novom strategu.

Bila je Bolonja bolji tim u prvom poluvremenu i stigla do prednosti preko Nikolasa Domingeza u 32. minutu.

Bodrio je Dejan Stanković svoje fudbalere sa klupe i verovao da mogu da dođu do izjednačenja, a deluje da poklon koji je usledio nije mogao da bude lepši. Sampdorija je izjednačila, a strelac je bio Filip Đuričić, po svemu sudeći, novi ljubimac Dejana Stankovića.

Dat je bivšem treneru Crvene zvezde vruć krompir, budući da je seo na klupu poslednjeplasiranog tima Serije A i dobio zadatak da obezbedi opstanak, a ako se po jutru dan poznaje, to je i te kako moguće. Posebno kada proradi srpski inat, kog u Sampdoriji ima i više nego dovoljno.

Podsećamo, iz Italije su stizale vesti da bi Stanković mogao da zameni Simonea Inzagija na klupi Intera, kluba čija je velika legenda, ali je ipak dobio mnogo teži posao na kraju.