LEVERKUZEN JE NESAVLADIV! Imaju veliku šansu da postanu jedan od retkih klubova koji je LIGU osvojio BEZ PORAZA

Borusija Dortmund i Bajer Leverkuzen odigrali su nerešeno 1:1

Autor: Đorđe Gvero

21/04/2024 > 21:00

Mnogi su mislili da će danas tim Ćabi Alonsa izgubiti prvu utakmicu u sezoni, ali sva je prilika da gledamo apsolutno istorijsku sezonu! Na Signal Iduna parku, Borusija Dortmund i Bajer Leverkuzen odigrali su nerešeno 1:1 u 30. kolu nemačke Bundeslige.

Milioneri sa Vestfalena poveli su u 81. minutu golom Niklasa Filkruga, ali je Josip Stanišić u poslednjim trenucima meča, konkretno u sedmom minutu sudijske nadoknade doneo bod svom timu i idalje seriju neporaženosti u svim takmičenjima!

Zaista neverovatno igraju momci španskog stručnjaka, a osim prve titule u istoriji, imaju veliku šansu da postanu jedan od retkih klubova ikada koji je ligu osvojio bez i jednog poraza!