Partizan siguran pred večiti derbi! Sa prvog mesta u najveću utakmicu našeg fudbala

Crno beli sigurni u Humskoj

02/03/2024 > 20:32

Fudbaleri Partizana pobedili su danas Železničar rezultatom 3:1 u meču 23. kola Superlige Srbije.

Partizan je poveo već u sedmom minutu, strelac je bio Samed Baždar, a asistent Aldo Kalulu. Gosti su izjednačili golom bivšeg fudbalera Crvene zvezde Stefana Hajdina, a gol mu je namestio Branislav Knežević. Baždar je odličnu partiju krunisao asistencijom Bibarsu Nathu u 29. minutu. Izraelac, kapiten "crno-belih" na današnjoj utakmici postavio je konačan rezultat golom sa bele tačke u 35. minutu.

Utakmici su prisustvovali i košarkaši Partizana, a na tribinama je bilo 7.256 navijača, koji su došli da podrže ekipu pred "večiti derbi". Ulaz je bio slobodan.

Partizan je ostao prvi sa 59 bodova, jednim više od Crvene zvezde kojoj gostuje sledeće subote od 17 časova. Železničar je ostao pretposlednji sa 19 bodova, a u narednom kolu dočekaće niški Radnički.