Fubaleri Partizana u Humskoj od 18.30h dočekuju Radnički 1923 u okviru 19. kola Super Lige Srbije

Startne postave danas:

Partizan: Jovanović, Stojković, Saničanin, Antić, Marković, Kalulu, Natho, Menig, Stjepanović, Zahid, Saldanja

Radnički: Leković, Gluščević, Čolović, Mitrović, Pecelj, Adžić, Ristić, Izičukvu, Ouiđi, Bevis, Činedu.

UŽIVO:

2' Neverovatno šta je promašio Kalulu! Nakon greške štopera Radničkog, lopta dolazi do Kalulua, ali on šalje loptu pored gola

8' GOL! Radnički vodi 1:0! Gluščević se najbolje snalazi u kaznenom prostoru i lopta završava u mreži Partizana!

13' Adžić je neoprezno ušao u duel sa Nathom, ali arbitar nije izvadio žuti karton. Dozvoljava se nešto čvršća igra u ovom susretu.

16' 2:0 vodi Radnički! Činedu pogađa glavom za povećanje prednosti!

24' Činedu se našao ponovo u izglednoj prilici, ali je ovaj put njegov šut izblokiran.

33' Partizan je imao dobar napad koji je gradio preko krila, ali je na kraju napravljen faul, tako da lopta pripada Kragujevčanima.

37' Antić je promašio izglednu šansu u kaznenom prostoru Radničkog, rezultat ostaje 2:0

39' GOL! Mateus Saldanja postiže pogodak i smanjuje zaostatak na 2:1

43' Prekršaj na ivici kaznenog prostora Kragujevčana, Partizan će imati potencijalno odličnu priliku iz slobodnog udarca.

44' GOL! Bibars Natho postiže fantastičan pogodak iz slobodnog udarca!

45' 2:2 na poluvremenu u Humskoj!

*drugo poluvreme

46' Partizan se našao u izglednoj šansi ali je golman Radničkog sjajno reagovao.

61' GOL! Partizan vodi 3:2! Saldanja postiže drugi pogodak na meču!

63' Gol je poništen! Ostaje 2:2 posle gledanja VAR-a

74' Radnički vodi 3:2! Vidakov postiže pogodak za Kragujevčane

78' Severina je pokušao da centrira, ali je cetrirao "slabijom nogom" i defanzivci Radničkog to uspevaju da zaustave bez većih problema.

86' 3:3! Kristijan Beli se sjajno snalazi u petercu Radničkoj i šalje loptu u mrežu!

94' Kraj! Podela bodova u Humskoj i ostaje 3:3.