Novi Pazar savladao Radnik, Voždovac "petardom" ispratio Železničar

Ekipe Novog Pazara i Voždovca odnele su maksimane bodove sa svojih terena u okviru 19. kola Mocart Bet Super Lige Srbije

15/12/2023 > 19:52

Fudbaleri Novog Pazara slavili su u prvoj utakmici 19. kola Superlige Srbije protiv Radnika iz Surdulice rezultatom 2:1.
Domaći su već na poluvremenu vodili sa 2:0 golovima Sisea i Ljajića i bilo je jasno da tri boda najverovatnije ostaju u Novom Pazaru. Nadu da bi gosti mogli izbeći poraz dao je Ilija Milićević, koji je pogodio u 84. minutu, međutim do kraja meča Pazar je držao sve u svojim rukama i mirno priveo meč kraju.

U drugoj utakmici danas ekipa Voždovca je izuetno ubedljivo na svom terenu savladala ekipu Železničara iz Pančeva sa 5:1. Na poluvremenu je bilo 2:0 golovima Jocića i Neškovića, a u drugom poluvremenu su domaćini "dodali gas" tako da su u 59. minutu već vodili sa ogromnih 5:0 do kojih su došli sa dva gola Burmaza i jednim golom Antonijevića.

Gosti su uspeli da postignu utešni gol u 65. minutu preko Pavlova i rezultat 5:1 je ostao na semaforu do kraja utakmice.