Fudbaleri Crvene zvezde i lučanske Mladosti sastaju se od 16h na stadionu Rajko Mitić u meču 18. kola Superlige Srbije

Zvezda juri i svetski rekord Real Madrida, sa željom da i 122. meč zaredom na svom terenu ostane neporažena.

Izabranici Baraka Bahara pokušaće ovom pobedom da smanje zaostatak za vodećim Partizanom koji ima tri boda prednosti u odnosu na crveno-bele.

Sastavi oba tima su sledeći:

Crvena zvezda: Glazer – Mitrović, Spajić, Dragović, Nikolić – Mijailović, Hvang – Bukari, Katai, Lučić - Olajinka

Mladost: Stamenković – Ćirković, Dognimani, Leković, Milošević, Mirić, Udovičić, Varjačić, Veličković, Žunić - Sremčević.

Prenos ovog meča možete pratiti UŽIVO na našem portalu!

1' Dobar napad Mladosti po levom boku, ali je centaršut bio izuzetno slab, tako da je to odbrana Zvezde sa lakoćom izbacila van kaznenog prostora.

3' Prvi udarac na gol upućuju igrači Mladosti, Marko Veličković je uputio udarac sa velike udaljenosti ali je Omri Glazer bio siguran na golu i bez većih problema hvata tu loptu.

4' Prva velika prilika na utakmici za Crvenu zvezdu! Hvang je pokušao da ugrozi golmana Mladosti, ali se odbrambeni igrači dobro snalaze.

5' Ponovo je Marko Veličković imao sjajnu šansu za ekipu Mladosti, ali je udarac bio izuzetno slab.

6' Penal za Zvezdu! Varjačić je podigao ruku visoko, lopta ga pogađa u ruku i sudija nije imao dilemu!

8' Katai postiže gol za 1:0!

10' Izjednačenje! Sremčević pogađa za 1:1!

15' Olajinka je uputio udarac glavom, ali je Saša Stamenković bio siguran na golu Mladosti.

25' Mirić je dobio nezgodan udarac posle kontakta sa igačem Crvene zvezde.

27' Bukari je iao veliku priliku, ali je Stamenković siguran na golu!

30' Ponovo je Bukari imaju sjajnu šansu sa ivice kaznenog prostora, ali i ovaj put Stamenković izlazi kao pobednik iz tog duela.

32' Dragović je dobio prvi žuti karton na meču! Posle nešto grubljeg starta sudija je procenio da start mora biti sankcionisan javnom opomenom!

36' Uroš Spajić je ostao da leži na zemlji nakon jednog vazdušnog duela, tako da je medicinski tim Crvene zvezde morao da uđe na teren.

43' Dosuđen je faul za Crvenu zvezdu na ivici kaznenog prostora.

45' Glavni sudija na meču je produžio poluvreme dodatnih 3 minuta.

48' Sudija svira kraj prvog dela meča. Ostaje 1:1 posle prvog poluvremena.

*počelo je drugo poluvreme!

46' Katai je izveo početni udarac i Crvena zvezda ide u napad na početku drugog poluvremena.

53' Mijtović je bio u odličnoj šansi u petercu, ali nije uspeo da uputi šut ka golu!

58' Olajinka se našao u još jednoj šansi ali ni ovu priliku ne koriste domaćini.

66' Još jedan pokušaj iz daljine za beogradski klub, međutim i ovaj šut odlazi preko prečke gola Mladosti.

67' GOL! Jovan Mijatović postiže gol za prednost Zvezde 2:1

76' Nova šansa za Olajinku, ali je Stamenković još jednom izašao kao pobednik!

78' Stamenković loše reaguje na golu, ali njegovu ispuštenu loptu Knežević ne pretvara u pogodak.

88' Hvang postiže svoj prvi pogodak u dresu Crvene zvezde i beograđani vode sa 3:1!

93' KRAJ! Zvezda odnosi tri boda zasluženom pobedom od 3:1 na svom terenu!