CRNI DANI ZA CRVENE ĐAVOLE: Njukasl se prošetao Teatrom snova, Mančester junajted se OPROSTIO OD LIGA KUPA

Ekipa iz Njukasla bez ikakvih problema je sa 3:0 savladala nekad nepobedivu mašineruiju iz Mančestera

02/11/2023 > 07:50

Fudbaleri Njukasla plasirali su se u četvrtfinale engleskog Liga kupa, pošto su na Old trafordu, luvenom Teatru snova, pobedili Mančester junajted rezultatom 3:0 u meču osmine finala ovog takmičenja.

Golove za Njukasl postigli su Miguel Almiron u 28, Luis Hol u 36. i Džo Vilok u 60. minutu.

Mančester junajted prošle sezone osvojio Liga kup, pošto je u finalu savladao Njukasl rezultatom 2:0.

Fudbaleri Vest Hema savladali su na svom terenu ekipu Arsenala 3:1. Pogotke za domaći tim postigli su Ben Vajt (autogol) u trećem, Mohamed Kudus u 50. i Džered Boven u 60. minutu. Jedini strelac za goste bio je Martin Odegard u šestom minutu nadoknade vremena.

Fudbaleri Liverpula pobedili su u gostima ekipu Bornmuta 2:1. Strelci za goste bili su Kodi Gakpo u 31. i Darvin Nunjez u 70. minutu. Jedini gol za domaći tim dao je Džastin Klajvert u 64. minutu.

Rezultati mečeva osmine finala Liga kupa: Vest Hem - Arsenal 3:1, Bornmut - Liverpul 1:2, Čelsi - Blekburn 2:0, Everton - Barnli 3:0, Ipsvič - Fulam 1:3 i Mančester junajted - Njukasl 0:3.