MINIJATURA! Može li utakmica bez gola Mitrovića? Naravno da NE MOŽE

Srpski reprezentativac je pogotkom u 83. minutu ublažio poraz Fulama

Autor: Tanjug

03/09/2022 > 18:16

Domaćin je poveo golom Pjera Emila Hejbjerga u 40. minutu, na 2:0 povisio je Hari Kejn u 75. minutu, a Mitrović je pogotkom u 83. minutu ublažio poraz Fulama.

Bio je to šesti gol za srpskog reprezentativca ove sezone u engleskom šampionatu, a više golova od njega postigao je samo Erling Holand iz Mančester sitija (devet).

U ostalim mečevima šestog kola Premijer lige danas su postignuti sledeći rezultati: Everton - Liverpul 0:0, Brentford - Lids 5:2 (2:1), Čelsi - Vest Hem 2:1 (0:0), Njukasl - Kristal Palas 0:0, Notingem Forest - Bornmut 2:3 (2:0) i Vulverhemton - Sautempton 1:0 (1:0).

Kasnije danas sastaju se Aston Vila i Mančester siti, a sutra su na programu mečevi Brajton - Lester (15.00) i Mančester junajted - Arsenal (17.30).