ALEKSANDAR VELIKI uzdrmao Saudijsku Arabiju: MITROGOL pogađao TRI PUTA za pobedu Al Hilala

Mitrović je het-trikom vodio svoj tim do trijumfa nad šampionom, što je značilo i proboj na prvo mesto na tabeli

Izvor: K1info/Tanjug

01/09/2023 > 22:46

Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović postigao je tri gola u spektakularnom derbiju Saudijske Arabije u kom je njegov Al Hilal kao gost pobedio šampiona Al Itihad rezultatom 4:3 i tako preuzeo prvo mesto na tabeli.

Mitrović je postigao golove u 20. i 60. minutu iz igre, a u 65. iz penala. Ceo meč za Al Hilal odigrao je i Sergej Milinković Savić koji je bio asistent Salemu Al Davsariju za pobedonosni gol gostiju u 71. minutu.

Golove za domaću ekipu dali su Romarinjo u 16, Karim Benzema u 38. i Abderazak Hamdala u 45+8. minutu.

Posle pet odigranih kola Al Hilal ima 13 bodova i nalazi se na prvom mestu, ispred Al Itihada koji je večeras doživeo prvi poraz u sezoni.