Vlahović SPASAO Juventus od PORAZA: Dušan SILNI dao gol za REMI protiv BOLONJE

Fudbaleri Juventusa remizirali su sa ekipom Bolonje rezultatom 1:1, u okviru drugog kola italijanske Serije A

27/08/2023 > 21:29

Srpski fudbaler Dušan Vlahović postigao je danas gol za Juventus u remiju 1:1 kod kuće protiv Bolonje u drugom kolu Serije A.

Bolonja je povela golom Luisa Fergusona u 24. minutu, posle dodavanja Džošue Cirkzija.

U 52. minutu Vlahović je postigao gol, ali je VAR intervenisao i poništio ga jer je Adrijan Rabio bio u ofsajdu u začetku akcije.

Vlahović nije, međutim, odustao, uspeo je da postigne gol udarcem glavom u 80. minutu posle centaršuta rezerviste Ilinga Džuniora.

Filip Kostić je ostao na klupi "stare dame".

U drugom meču odigranom u istom terminu Fjorentina je prokockala dva gola prednosti i odigrala 2:2 kod kuće protiv Lećea.

Alfred Dankan je u trećem minutu asistirao Niku Gonzalesu, a onda i sam postigao gol u 25. minutu.

U drugom poluvremenu Leće je znao da iskoristi veliki pad u igri domaćina i stigne do boda.

Tunišanin Hamza Rafija smanjio je na 1:2 u 49. minutu, da bi rezervista Nikola Krstović, nekadašnji član Crvene zvezde, golom u 76. minutu doneo bod gostima.

Ceo meč za Fjorentinu odigrao je reprezentativac Srbije Nikola Milenković, dok Luka Jović nije bio ni na klupi domaćina.