MITROVIĆ debitovao GOLOM za Al Hilal, SERGEJ Milinković Savić ISKLJUČEN

U prvom meču u Saudijskoj Arabiji, srpski centarfor postigao pogodak u 42, a zamenjen u 80. minutu

24/08/2023 > 22:32

Fudbaleri Al Hilala pobedili su večeras u gostima ekipu Al Reda rezultatom 4:0 u meču trećeg kola Profesionalne lige Saudijske Arabije.

Prvi gol na utakmici postigao je srpski fudbaler Aleksandar Mitrović, koji se u listu strelaca upisao u 42. minutu. Ovo je bio prvi meč Mitrovića u dresu Al Hilala, a srpski centarfor je zamenjen u 80. minutu.

Dva puta u listu strelaca se upisao Salem al Davsari u 56. i 69. minutu, a jedan pogodak je postigao Abdula al Hamdan u 89. minutu.

Naš reprezentativac Sergej Milinković Savić, koji igra sa Mitrovićem, isključen je u 76. minutu. Domaći tim je takođe meč završio sa fudbalerom manje, pošto je u 78. minutu isključen Oumar Gonzalez.

Al Hilal se nalazi na trećem mestu na tabeli sa sedam bodova, dok je Al Red poslednji bez bodova. Al Hilal će u narednom kolu dočekati Al Etifak, dok će Al Red igrati na svom terenu sa Al Rijadom.