GOSTI se više RADOVALI u nastavku Superlige: TSC PROTUTNJAO Ivanjicom, MLADOST u finišu RASTUŽILA Kruševac

Danas su odigrana tri meča 4. kola našeg elitnog takmičenja, a na dva su domaćini teren napustili pognutih glava

20/08/2023 > 21:57

Fudbaleri TSC pobedili su večeras ekipu Javora na gostujućem terenu, u Ivanjici, sa 3:0 (3:0) u utakmici 4. kola Superlige Srbije.

Golove za ekipu iz Bačke Topole postigli su Petar Stanić u 20, Saša Jovanović u 37. i Miloš Pantović u 45. minutu.

U drugom meču današnjeg programa Superlige Srbije, fudbaleri Mladosti iz Lučana uspeli su da dođu do pobede od 1:0 (0:0) u Kruševcu protiv Napretka, a jedini gol na susretu postigao je Aleksandar Varjačić u 90. minutu.

Ranije danas fudbaleri Radnika i Novog Pazara odigrali su bez golova u Nišu.

Superliga Srbije, 4. kolo - parovi i rezultati, petak: IMT - Čukarički 3:0. Subota: Vojvodina - Radnički N. 3:2, C. zvezda - Spartak 3:0, Železničar - Voždovac 0:1. Nedelja: Radnik - Novi Pazar 0:0, Javor - TSC 0:3, Napredak - Mladost 0:1. Odloženo: Radnički KG - Partizan.