Ovo je Tadićev PRVENAC: Kapiten Orlova postigao PRVI GOL za Fenerbahče

Reč je o utakmici kvalifikacije za Ligu konferencija protiv fudbalskog kluba Zimbru iz Moldavije

Izvor: K1info/Direktno.rs

01/08/2023 > 21:56

Klub iz Turske je veći deo posla, kada je u pitanju drugo kolo kvalifikacija za Ligu konferencija protiv Zimbrua iz Moldavije, već odradio u prvom susretu (5:0).

Ipak, gosti su nastavili u istom ritmu pa su do 60. minuta revanša imali 0:3, a kapiten Orlova je postigao prvi gol. Srpski fudbaler, Dušan Tadić postigao je prvi gol za svoj novi klub, Fenerbahče.

Naime, kapiten reprezentacije Srbije je u 48. minutu bio strelac za Fenerbahče na utakmici protiv fudbalskog kluba Zimbru.

Fenerbahče igra utakmicu kvalifikacije za Ligu konferencija protiv fudbalskog kluba Zimbru iz Moldavije, a rezultat je bio 0:4 za tim iz Istanbula.

Ovo je prvi pogodak kapitena Orlova otkako je stigao iz Ajaksa, dok je u minulom susretu protiv ovog rivala imao asistenciju. Pored Srbina, dvostruki je strelac Miču Bašuai.