Pogledajte momenat u kome je SVE KRENULO NAOPAKO: Kako je Borjan za 10 sekundi OD JUNAKA POSTAO TRAGIČAR

Golman Zvezde odbranio penal, pa primio gol iz velike udaljenosti

Autor: K1info

24/08/2022 > 08:11

Sve je delovalo idealno za fudbalere Crvene zvezde, vođstvo od 2:0 i 4:3 u ukupnom skoru, a onda je sudija Entoni Tejlor dosudio penal za Makabi posle igranja rukom Slavoljuba Srnića.

Loptu je na belu tačku namestio Haziza, šutirao je u Borjanovu desnu stranu,  a golman crveno-belih je odbranio taj udarac.

Marakana je eksplodirala, svi su se radovali kao da je Zvezda dala gol i delovalo je da je prvo poluvreme gotovo.

Kanga je neoprezno izgubio loptu na 30-ak metara od svog gola, a Danijel Sandgren je uzeo loptu i, reklo bi se iz očaja, šutirao sa oko 30 metara udaljenosti.

Lopta je prošla kroz "šumu nogu", prevarila golmana crveno-belih i završila u Zvezdinom golu.

To je bio momenat koji je "ubio" samopozdanje igrača Crvene zvezde, ali i atmosferu na Marakani i posle toga ništa nije bilo isto. Očigloedno se igrači nisu oporavili od šoka, jer je drugo poluvreme proreklo u dominaciji Makabija, koja se završila kako se završila, nesrećnim autogolom Milana Pavkova koji je Zvezdu i ove godine izbacio iz Lige šampiona.