Ni NESTANAK struje, ni PREKIDI nisu mogli ZVEZDI ništa - TSC arhiviran

Meč je prekinut dva puta u roku od 11 minuta zbog nestanka električne energije

Izvor: K1info/telegraf.rs

07/03/2023 > 18:58

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras u Bačkoj Topoli ekipu TSC-a rezultatom 2:1 (1:0) u meču 25. kola Superlige Srbije.

Oba gola za Crvenu zvezdu postigao je Aleksandar Pešić u 21. i 46. minutu. Jedini strelac za TSC bio je Petar Ratkov u 70. minutu.

Meč u Bačkoj Topoli bio je nekoliko puta prekidan. Utakmica je počela sa pet minuta zakašnjenja, a odigrano je nekoliko minuta, pre nego što su se prvi put ugasili reflektori na stadionu.

Nakon toga reflektori su se ugasili još dva puta, a onda je glavni sudija Miloš Milanović povukao igrače u svlačionicu.

Problem je bio na trafostanici koja napaja energijom stadion TSC-a. Uključen je potom agregat, utakmica je nastavljena posle ukupno prekida od 45 minuta, pošto su predstavnici klubova dali saglasnost da može meč da bude odigran.

Crvena zvezda je prva na tabeli sa 69 bodova, dok je TSC četvrti sa 49.

Crveno-beli će u narednom kolu u Beogradu igrati sa Novim Pazarom, dok će TSC gostovati Kolubari u Lazarevcu.