Vesti > Politika

"BEZ VAS NIŠTA NE BIH MOGAO DA URADIM" Vučić se oglasio nakon skupa: "14 godina verno služim svojoj zemlji, beskrajna hvala što ste verovali"

Autor: K1info

27/06/2026 > 20:14

podeli vest:

"BEZ VAS NIŠTA NE BIH MOGAO DA URADIM" Vučić se oglasio nakon skupa: "14 godina verno služim svojoj zemlji, beskrajna hvala što ste verovali"
Foto: TANJUG/ AMIR HAMZAGIĆ


Predsednik Srbije Aleksandar Vučić zahvalio je danas narodu koji je došao na skup ispred Skupštine Srbije.

- Četrnaest godina verno služim svojoj zemlji. Na svakom mestu i u svakom trenutku samo sam Srbiji služio. U svakom trenutku, na bilo kojem mestu na Zemljinoj kugli, samo mi je Srbija bila u mislima i samo sam se za Srbiju borio. Beskrajno zahvalan na ogromnoj podršci i ljubavi, jer bez vas nikada ništa ne bih mogao da uradim. Beskrajna hvala što ste verovali - rekao je predsednik.

On je poručio da je mnogo toga urađeno.

- Mnogo smo toga uradili zajedno. Ali ne ja, već vi. Vi ste želeli promene, vi ste verovali da možemo bolje i vi ste znali kako da sačuvate Srbiju u odsudnom trenutku. Moramo našem narodu da ponudimo jedinstvo, a ne podele. Razlikujte se, imajte drugačije mišljenje, ali razgovarajte jedni sa drugima. Ništa lepše, ništa važnije i ništa preče ne postoji - rekao je on.

BONUS VIDEO:

Ostavite komentar