"PONOSNI NA SRPSKU TROBOJKU" Učesnici mitinga SNS razvili zastavu dugačku 500 metara u Ulici kneza Miloša, na čelu kolone Siniša Mali (FOTO)
podeli vest:
Siniša Mali, ministar finansija, predvodio je grupu učesnika skupa "Zajedno gradimo budućnost Srbije" koji su u Ulici kneza Miloša razvili srpsku zastavu dugačku 500 metara.
- Ponosni na srpsku trobojku. Srbija pobeđuje - napisao je Mali na Instagramu uz nekoliko fotografija razvijene zastave.
Građani zastavu nose Ulicom kneza Miloša.
Brankov most i dalje prelaze ljudi u grupama sa porukama "Srbija pobeđuje", "Srbija je uz Vučića" i drugim.
Skup počinje u 18 sati ispred Skupštine Srbije.
BONUS VIDEO:
Ostavite komentar