VRUĆINA MASOVNO OBARALA BEOGRAĐANE Usijali se telefoni Hitne pomoći, lekari imali pune ruke posla
podeli vest:
Hitna pomoć intervenisala je tokom protekle noći najviše zbog brojnih poziva hroničnih kardiovaskularnih bolesnika koji su, zbog visokih temperatura loše reagovali na svoje terapije.
Prema rečima dežurnog lekara nije se dogodila nijedna saobraćajna nesreća, a nije bilo ni intervencija zbog povreda u tučama ili drugim incidentima.
Nekoliko osoba u alkoholisanom stanju voženo je na odeljenje toksikologije VMA na detoksikaciju.
Ekipe Hitne pomoći su intervenisale ukupno 125 puta, od toga 23 intervencije su obavljene na javnim mestima.
Za pomoć su se najčešće javljali hronični kardiovaskularni i psihijatrijski bolesnici i astmatičari.
BONUS VIDEO:
Ostavite komentar