TEŠKE NESREĆE U BEOGRADU Tramvaj udario dečaka, dvojica mladića hitno prebačena u bolnicu
podeli vest:
Hitna pomoć intervenisala je tokom protekle noći zbog teške saobraćajne nesreće, u kojoj je u Bulevaru kralja Aleksandra dečaka udario tramvaj, i zbog tuče u kojoj je na Novom Beogradu nožem uboden jedan mladić, saopšteno je danas agenciji Tanjug iz službe hitne pomoći.
U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u 21.20 sati, na uglu Bulevara kralja Aleksandra i Ulice Svetozara Markovića teško je povređen dečak, koga je kao biciklistu udario tramvaj.
Teško povređenog dečaka ekipa Hitne pomoći je prevezla u Dečju bolnicu u Tiršovoj ulici. Tokom noći dogodile su se i dve teške povrede u tuči, koja je Hitnoj pomoći prijavljena u 21.45 sati. Mladić (28) teško je povređen u tuči od ubadanja nožem u predelu grudi na uglu ulica Huga Klajna i Ismeta Mujezinovića na Novom Beogradu, dok je mladić (23) u istoj tuči zadobio teške povrede glave. Oba povređena mladića prevezena su u KBC Zemun. Hitna pomoć odgovorila je tokom noći na 95 poziva građana, od kojih je 17 bilo na javnom mestu. Za pomoć su najčešće zvali hornični bolesnici i astmatičari.
BONUS VIDEO:
Ostavite komentar