TV program

06:00 Ženski raj R
06:45 Razgibavanje
07:00 Vesti Tanjug Tačno 7h
07:25 Uranak
11:30 Kec na 11
14:00 Sofra
14:30 Prvi red
15:00 Vesti Tanjug Tačno 15h
16:00 Mi Danas
17:50 Prvi red R
18:15 Ženski raj
19:00 Vesti Tanjug Tačno 19h
20:00 Prvi red R
20:30 Indirektno
22:00 Vesti Tanjug Tačno 22h
22:30 Ja sam Zlatan
06:00 Ženski raj R
06:47 Razgibavanje
07:00 Vesti Tanjug Tačno 7h
07:25 Uranak
11:30 Kec na 11
14:00 Sofra
14:25 Prvi red
15:00 Vesti Tanjug Tačno 15h
16:00 Mi Danas
17:50 Prvi red R
18:15 Ženski raj
19:00 Vesti Tanjug Tačno 19h
20:00 In3gantno
21:30 Sofra R
22:00 Vesti Tanjug Tačno 22h
22:30 Ljudi i događaji: Seka Sabljić
23:30 Prvi red R
23:55 In3gantno R
06:00 Ženski raj R
06:45 Razgibavanje
07:00 Vesti Tanjug Tačno 7h
07:25 Uranak
11:30 Kec na 11
14:00 Sofra
14:25 Prvi red
15:00 Vesti Tanjug Tačno 15h
16:00 Mi Danas
17:50 Prvi red R
18:15 Ženski raj
19:00 Vesti Tanjug Tačno 19h
20:00 Int3gantno
21:35 Sofra R
22:00 Vesti Tanjug Tačno 22h
22:30 Goca Show: Dejan Milićević
23:40 Prvi red R
06:00 Ženski raj R
06:45 Razgibavanje
07:00 Vesti Tanjug Tačno 7h
07:25 Uranak
11:30 Kec na 11
14:00 Sofra
14:25 Prvi red
15:00 Vesti Tanjug Tačno 15h
16:00 Mi Danas
17:50 Prvi red R
18:15 Ženski raj
19:00 Vesti Tanjug Tačno 19h
20:00 In3gantno
21:30 Sofra
22:00 Vesti Tanjug Tačno 22h
22:30 Kulturno: Jelica Greganović
23:25 Prvi red R
23:50 In3gantno R
06:00 Ženski raj R
06:44 Razgibavanje
07:00 Vesti Tanjug Tačno 7h
07:25 Uranak
11:30 Kec na 11
14:00 Sofra
14:25 Prvi red
15:00 Vesti Tanjug Tačno 15h
16:00 Mi Danas
17:50 Prvi red R
18:15 Ženski raj
19:00 Vesti Tanjug Tačno 19h
20:00 In3gantno R
21:35 Sofra R
22:00 Vesti Tanjug Tačno 22h
22:30 Šta sam tebi & ko sam sebi Lepa Brena I deo
23:35 Prvi red R
06:00 Na prvom mestu: Hemoroidi
07:00 Vesti Tanjug Tačno 7h
07:30 Dobro Jutro Tanjug
11:30 Vesti Tanjug Tačno 11:30h
12:00 Sofra R
12:25 Prvi red R
13:00 Ako progovorim
15:00 Vesti Tanjug Tačno 15h
16:00 Zelena knjiga
18:10 Sofra R
18:30 Prvi red R
19:00 Vesti Tanjug Tačno 19h
20:00 Hajka
21:40 Sora R
22:00 Vesti Tanjug Tačno 22h
22:30 Preživeli: Aco Pejović
06:00 Na prvom mestu: Kičma
07:00 Vesti Tanjug Tačno 7h
07:30 Dobro Jutro Tanjug
11:30 Vesti Tanjug Tačno 11:30h
12:00 Sofra R
12:20 Prvi red R
13:00 Ako progovorim
15:00 Vesti Tanjug Tačno 15h
16:00 Dženifer Lopez - Igraj ponovo
17:35 Prvi red R
18:00 Sofra R
18:30 Prvi red R
19:00 Vesti Tanjug Tačno 19h
20:00 Davitelj protiv davitelja
21:35 Prvi red R
22:00 Vesti Tanjug Tačno 22h