TSC PREORAO Vojvodinu, Zvezda i Partizan SUTRA NA ISPITIMA

Superliga Srbije nastavljena duelima 14. kola

08/10/2022 > 19:01 >> 21:59

Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole pobedili su večeras u Novom Sadu Vojvodinu sa 2:1 u utakmici 14. kola Superlige Srbije. Domaći su poveli u 28. minutu golom Nikole Čumića, ali je TSC do pobede stigao pogocima Luke Iliće, koji se upisao u strelce u 32. i 44. minutu.

U prvom meču dana, Mladost je u Lučanima pobedila ekipu Napretka sa 3:1. Gosti iz Kruševca nisu se dobro proveli u gradiću na Bjelici, a golove za Mladost postigli su Milan Bojović u 37, Vladimir Radivojević u 55. i Žarko Udovičić u 96. minutu. Jedini strelac za goste bio je Bojan Matić u 64. minutu.

Tokom subote su, inače, odigrana tri meča Superlige - fudbaleri Kolubare i Mladosti GAT remizirali su bez postignutih golova.

Mečevi 14. kola u našoj najjačoj ligi biće igrani i sutra, kada svoje duele igraju i Crvena zvezda i Partizan - crveno-beli protiv Spartaka, a crno-beli protiv Voždovca.

Superliga Srbije, 14. kolo - petak: Radnik - Novi Pazar 1:1. Subota: Mladost (L) - Napredak 3:1, Kolubara - Mladost GAT 0:0, Vojvodina - TSC 1:2. Nedelja: Čukarički - Javor (15.00), Crvena zvezda - Spartak (15.30), Voždovac - Partizan (19.30). Ponedeljak: Radnički (N) - Radnički 1923 (16.00).