PARNI VALJAK SILOVIT NA SVOM TERENU! "PETARDOM" POSLALI TRAKTORISTE KUĆI

Partizan ubedljivo savladao IMT

17/02/2024 > 18:30

Fudbaleri Partizana upisali su drugu pobedu u nastavku šampionata Srbije, pošto su sa 5:2 savladali IMT.

Čak tri novajlije upisale su se u listu strelaca u crno belom taboru! Partizan je poveo u 24. minutu preko Severine. U prvom minutu sudijske nadoknade prvog dela, Kovačević je na debiju postigao gol iz kornera. Ipak posle samo četiri minuta igre u drugom delu, autogolom Markovića vraćaju se gosti rezultatski u igru. Izabranici Igora Duljaja dobili su priliku u 67. minutu da sa bele tačke ponovo dođu do +2, a siguran je bio Zahid. Ipak neizvesnot u meč doneo je Luković golom u 81. minutu takođe sa bele tačke.

Novajlije parnog valjka onda stupaju na scenu. Prvo je Kastiljo nakon odličnog dodavanja Nikolića u 86. minutu povisio na 4:2, da bi u 90. minutu nakon još jedne prelepe akcije, i ovoga puta dodavanja Zahida, Goh postigao prvenc i konačan rezultat!

U sledećem kolu Partizan gostuje u Surdulici ekipi Radnika, dok će IMT dočekati Radnički iz Niša.