Liga šampiona: Gol Gudelja NEDOVOLJAN za Arsenal, Real LAKO protiv Brage, Bajern se NAMUČIO protiv Galatasaraja

Večeras su odigrani mečevi trećeg kola Lige šampiona, ukupno osam duela u grupama A, B, C i D

24/10/2023 > 22:39 >> 23:47

Večerašnji utakmicama startovalo je treće kolo Lige šampiona, u kome smo videli neke vrlo uzbudljive susrete.

Izuzetno interesantno je bilo u Istanbulu gde je Bajern uz dosta muke savladao Galatasaraj, mučio se i Real Madrid u Bragi, dok pogodak Nemanje Gudelja protiv Arsenala nije bio dovoljan Sevilji da izbegne poraz...

Fudbaleri Bajerna pobedili su večeras na gostovanju ekipu Galatasaraja rezultatom 3:1 (1:1) u meču trećeg kola Lige šampiona.

Golove za goste postigli su Kingsli Koman u 8. minutu, Hari Kejn u 73. minutu i Džamal Musijal u 79. minutu.

Jedini precizan za Galatasaraj bio je sa bele tačke Mauro Ikardi u 28. minutu.

Fudbaleri Intera savladali su na domaćem terenu ekipu Salcburga rezultatom 2:1 (1:0).

Golove za Inter postigli su Aleksis Sančez u 19. minutu i Hakan Čalhanoglu sa bele tačke u 74. minutu.

Oskar Gloha je u 57. minutu bio precizan za gostujući tim.

Mančester junajted slavi Harija Megvajera i Andrea Onanu, jer je upravo engleski reprezentativac "probio" led protiv Kopenhagena i na kraju uzeo tri boda za Đavole, a golman domaćih je odbranio penal u 95. minutu meča - 1:0 (0:0).

U utakmici koja je bila veoma dosadna i bez većih šansi, Megvajer je u 72. minutu iskoristio asistenciju Kristijana Eriksena i zatresao mrežu za prve bodove Junajteda u novoj sezoni Lige šampiona.

No, onda drama niotkud u nadoknadi vremena. Penal je dobio Kopenhagen, a sudija Gvida je i posle provere sa VAR pomoćnicima ostao pri odluci, tako da su Đavoli ispali jako baksuzni u tom momentu.

Jer je Onana uspeo da odbrani udarac Larsona sa bele tačke i da tako donese potpuni delirijum na "Old Trafordu"! Sudija je nakon toga momentalno proglasio kraj meča.

Fudbaleri Reala pobedili su večeras na gostovanju ekipu Brage rezultatom 2:1 (1:0) u utakmici trećeg kola grupe C Lige šampiona.

Golove za madriđane postigli su Rodrigo u 16. minutu i Džud Belingam u 61. minutu.

Jedini precizan za protugalski klub bio je Alvaro Djalo u 63. minutu.

Fudbaleri Arsenala su takođe ne gostovanju slavili protiv Sevilje rezultatom 2:1 (1:0) u meču trećeg kola grupe B Lige šampiona.

Precizni za engleski tim bili su Gabrijel Martineli u 49. minutu i Gabriel Žesus u 53. minutu. Gol za domaći tim postigao je srpski fudbaler Nemanja Gudelj u 58. minutu.

Napoli je savladao Union Berlin golom Raspadorija u 65. minutu, dok je Benfika pala protiv Real Sosijedada na domaćem terenu pogotkom Mendeza u 63. minutu.

Na preostalom meču, Lans i PSV su podelili bodove (1:1). Holanđani su poveli preko Bakajoka u 55. minutu lepim golom sa 17 metara, dok je Vahi postavio konačan rezultat osam minuta kasnije i obradovao Francuze.