Navijači OPET napravili HAOS u Grčkoj: PREKINUT derbi između Olimpijakosa i Panatinaikosa, Huankar IZNET sa TERENA

Glavni sudija meča Paolo Mareska odlučio je da prekine meč, a još nije poznato da li će utakmica da bude nastavljena

22/10/2023 > 21:23

Derbi meč osmog kola Superlige Grčke između Olimpijakosa i Panatinaikosa prekinut je u 53. minutu zbog incidenata navijača domaćeg tima, prenose lokalni mediji.

U trenutku prekida rezultat je bio 1:1. Panatinaikos je poveo preko Jorgosa Vajanidisa u 28. minutu, a izjednačenje domaćem timu doneo je Medi Kamara u 48. minutu.

Navijači domaćeg tima su potom burno proslavili izjednačenje Olimpijakosa, a na teren su bacali petarde, baklje i tvrde predmete.

Lokalni mediji navode da je jedna petarda pogodila fudbalera Panatinaikosa Huankara, koji se zagrevao pored terena. Huankaru je ukazana pomoć, a on je na nosilima iznet sa terena u 53. minutu, a fudbaleri gostiju su se povukli u svlačionicu.

Glavni sudija meča Paolo Mareska odlučio je da prekine meč. Još nije poznato da li će utakmica biti nastavljena.