Da li je ovo PORUKA za Juventus? VLAHOVIĆ dao gol REALU i svi pričaju o proslavi

Srpski napadač je postigao prvi gol za Juventus na pripremama i potom je poslao poruku klubu

03/08/2023 > 09:38

Srpski fudbaler Dušan Vlahović postigao je gol u prijateljskoj utakmici Juventusa i Reala, u kojoj je klub iz Torina pobedio sa 3:1 (2:1). Utakmica je odigrana u američkom gradu Orlandu.

Vlahović je u igru ušao u drugom poluvremenu kod vođstva Juventusa 2:1 i golom u petom minutu nadoknade meča potvrdio pobedu nad Madriđanima.

Golove su postigli Mojze Ken u 1. i Timoti Vea u 20. minutu, dok je jedini gol za Real postigao Vinisijus u 38. minutu.

Ono što je takođe privuklo pažnju je i proslava gola srpskog napadača. Vlahović je slavio pokazujući svoj dres, a navijači na društvenim mrežama to su shvatili i kao poruku - da želi da ostane u Juventusu?

Prethodnih dana su se ponovo reaktivirale priče o njegovom odlasku u Čelsi i navodno je posao vrlo blizu završetka.

Romelu Lukaku iz Čelsija se dogovorio sa Juventusom oko trogodišnjeg ugovora, a sada se još čeka samo "amin" sa Stamford bridža da li će pristati da kupe Vlahovića za 40 miliona evra.

S obzirom na to da se prethodne noći povredio Nkunku, odgovor se sam nameće, ali možda i oni drugačije protumače proslavu gola srpskog napadača.