POBEDI se u ZUBE ne gleda: ZVEZDA ostvarila i DRUGI TRIJUMF na pripremama

Izabranici Baraka Bahara igrali su kako se otprilike očekuje u ovom delu sezone

Izvor: K1info/kurir.rs

29/06/2023 > 19:47

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Borac iz Banjaluke u drugoj pripremnoj utakmici pred novu sezonu rezultatom 2:0 (1:0). Utakmica je odigrana na stadionu "Radomir Antić" u Užicu.

Strelci za crveno-bele bili su Stefan Mitrović u 8. i Vladimir Lučić u 69. minutu.

Zvezda završava pripreme na Zlatiboru, a drugi deo priprema obaviće u Rusiji. Tamo će učestvovati na turniru na kome su još domaćin Zenit, Fenerbahče i Nefči.

Generalna proba je zakazana za 15. jul u Beogradu protiv Olimpijakosa.

90. minut - Utakmica je završena, nova pobeda Zvezde.

78. minut - Zvezda i dalje napada crveno-beli žele i treći pogodak

69. minut - GOL 2:0, sjajna akcija Zvezdinih klinaca, Šljivić je centrirao a Lučić glavom sa peterca zakucao loptu u mrežu.

65. minut - Velika prilika za crveno- bele, Mitrović je prošao po levoj strani, želeo da uposli Mijatovića, ali je odbrana Banjalučana u poslednji čas sprečila siguran gol.

55. minut - Inicijativa Zvezde u nastavku

46. minut - Utakmica je nastavljena

Barak Bahar drugi put je vodio crveno-bele

45. minut - Završeno je prvo poluvreme utakmice u Užicu, crveno-beli u minimalnoj prednosti.

38. minut - Izmena u Zvezdi umesto povređenog Pruceva u igri je Lučić

30. minut - Zvezda je preuzela inicijativu crveno-beli žele i drugi pogodak.

18. minut - Obostrano otvoren meč, nakon vodećeg gola Zvezde

8 . minut - GOL 1:0, nakon pravog karambola u šesnaestercu Banjalučana, lopta dolazi do Stefana Mitrovića koji šutira, a lopta od stative ulazi u mrežu.

6. minut - Borac je hrabro ušao u meč, Banjalučani ofanzivni od starta

1. minut - Utakmica je počela