Real ga nije "ubio": Luka Jović postigao gol na debiju u Seriji A, prvi zvaničan posle skoro 10 meseci

Autor: K1info

14/08/2022 > 19:30

Srpski napadač Luka Jović na fenomenalan način otvorio je sezonu Serije A pošto je već u prvoj zvaničnoj utakmici za Fiorentinu postigao pogodak za vođstvo protiv Kremonezea 2:1!

Poslednji pogodak u zvaničnim duelima za klub, Luka je postigao još na startu decembra 2021. godine kada je u dresu Reala zatresao mrežu Real Sosijedada.

Domaćin je u Firenci poveo golom Bonaventure u 17. minutu sa distance, da bi Okereke glavom samo dva minuta kasnije poravnao.

Ipak, na scenu je stupio Jović u 34. minut kada je primio pas koji mu je došao sa leve strane u šesnaest metara, a onda "cimnuo" protivničkog defanzivca, iz poluokreta zapucao i vratio vođstvo svojoj ekipi.