On nije igrač NEGO MAŠINA! Mitrović Liverpulu strpao DVA KOMADA

Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović započeo je sezonu u Premijer ligi na neverovatan način

Autor: K1info

06/08/2022 > 14:21

Mitroviću je trebalo samo 33 minuta da postigne gol i to protiv Liverpula i tako dovede svoj Fulam u prednost.

Mitrović je od početka počeo da zadaje muke odbrani Liverpula, a sve je krunisano u 33. minutu, kada je nebeskim skokom pored Arnolda uspeo da savlada Alisona.

Fulam je već od uvodnih minuta utakmice pokazao da će biti "tvrd orah" na svom Krejven Kotidžu protiv moćnog Liverpula.

Srbin je jedini isturen igrač svoje ekipe i odmah je počeo da zadaje muke Van Dajku i Matipu, pa je tako već u 1. minutu utakmice imao prvi udarac na gol, ali je on otišao pored stative Alisona.

Nastavio je Mitrović da se "rve" i bori sa štoperima Liverpula, da bi konačno u 33. minutu uspeo da postigne i gol. Kebano je odlično prošao po desnoj strani, poslao je upotrebljiv centaršut i Mitrović je uspeo da nadvisi Arnolda i savlada Alisona za 1:0.

I to nije sve!

Uspeo je Liverpul da izjednači preko Darvina Nunjeza, ali je Mitrović potom uzeo stvari u svoje ruke. Driblingom je izbacio iz igre Van Dajka, a potom je i naterao Holanđanina da skrivi penal na njemu.

Srbin je uzeo loptu, stavio je na belu tačku, a onda je jako i precizno savladao Alisona za novo vođstvo Fulama od 2:1.

Liverpul je pred sam kraj utakmice izjednačio golom Salaha, ali nema sumnje da je utakmicu obeležio naš intrnacionalac koji je novu sezonu započeo u velikom stilu.