KRAJ! Vest Hem neubedljivom igrom odneo 3 boda iz Topole!

Fudbaleri TSC-a u Bačkoj Topoli dočekuju ekipu Vest Hema u okviru petog kola Lige Evope

Autor: K1info

30/11/2023 > 18:42 >> 20:37

Londonski velikan doputovao je u Srbiju i gostovaće u Bačkoj Topoli ekipi TSC-a gde će pokušati da upišu novu pobedu u drugom po jačini klupskom evropskom takmičenju.

Srpski tim ulazi u ovaj meč u velikom naletu, s obzirom na to da su za vikend deklasirali vodeći Partizan sa 4:0 u gostima, dok je londonski tim takođe u naletu budući da su prvi na tabeli svojoj grupi u Ligi Evrope, a takođe su u poslednjem kolu Premijer lige pobedili Barnli u gostima sa 2:1

SASTAVI:

TSC: Ilić, Petrović, Stojić, Čalušić, Antonić, Ćirković, Kuveljić, Radin, Cvetković, Đakovac, Milovanović

Vest Hem: Fabijanski, Džonson, Agerd, Kresvel, Formals, Vord-Praus, Souček, Paketa, Benrama, Mubama

POČINJE UTAKMICA!

7' Šansa za TSC! Uroš Milovanović primio je loptu u protivničkom kaznenom prostoru, ali Fabijanski je zaustavio taj šut!

17' Korner za Vest Hem i prava ozbiljnija prilika za goste. Fudbaleri TSC-a su uspeli da izbiju loptu i novi korner.

22' Nova prilika za TSC! Kuveljić šalje loptu preko gola sa dvadesetak metara.

28' Prekršaj u kaznenom prostoru igrača TSC-a, golman domaćih je ostao da leži, na teren će ući lekarska ekipa.

31' OGROMNA šansa za TSC! Ćirković je iskoristio grešku odbrane, ali je Fabijanski bio siguran.

45' Souček centrira, ali niko nije stigao do lopte, biće samo gol-aut za TSC.

POLUVREME!

46' Faul u korist Vest Hema na sredini terena.

54' Još uvek bez neke veće šanse u drugom poluvremenu. Petrović je zaradio prvi žuti karton na meču.

57' Gužva u šesnaestercu Vest Hema, ali fudbaleri TSC-a nisu uspeli da upute udarac na gol.

61' PRVI udarac na gol u drugom poluvremenu! Milovanović je uputio udarac ka golu Fabijanskog, ali je iskusni golman bez problema primirio loptu.

63' Drugi žuti karton za TSC. Ćalušić je posle Petrovića drugi igrač domaćih sa javnom opomenom

72' Ćalušić blokira udarac Lukasa Pakete, biće korner za Vest Hem.

83' Još uvek bez golova, TSC sve bliži VELIKOM bodu protiv velikana!

89' GOL za Vest Hem! Tomaš Souček se nejbolje snašao u šesnaestercu i zakucao loptu u mrežu sa dva metra.

94' KRAJ! Tim iz Londona odnosi sva tri boda iz Bačke Topole!