Sport > Ostali sportovi

(UŽIVO) - Poslednja 3 minuta, Srbija GUBI dva gola razlike od Poljske

Rukometna reprezentacija Srbije igra prvi meč u drugoj fazi Svetskog prvenstva protiv Poljske,a tekstualni prenos meča možete ispratiti ovde

07/12/2023 > 15:00

Ženska rukometna reprezentacija Srbije plasirala se u drugu rundu svetskog prvenstva, pošto je prethodnu završila na trećem mestu. Naše devojke još uvek imaju teoretske šanse da se bore za prve dve pozicije u grupi 3, a prvi meč igraju protiv Poljske. U slučaju poraza, već sada bi se oprostile od plasmana u četvrtfinale. Događanja sa ove utakmice možete pratiti ovde od 15:30.

Odličan start naših devojaka, koje vode sa 4:0 posle nepunih 5. minuta igre. Iako pričamo o samom početku meča, ovo je najboljih par minuta što se odbrane tiče naše reprezentacije

4:1. Posle šest minuta poljakine se upisuju na semafor. Moglo je biti lako 5:0, ali iz odbrane usledio je kontranapad za pogodak Poljske

POLUVREME SRBIJA 13-10 POLJSKA

Možda i najboljih 30. minuta igre naših devojaka. Na momente su vodile i plus 4, imale šansu za veću prednost, ali su Poljakinje uspele da ostanu u igri. Sanja Radosavljević je bila najbolja sa 5 golova i bez promašaja iz igre, odlična je takođe bila i Čolić golman naše reprezentacije! Ukoliko savladaju Poljsku, zaista će ostati veliki žal za jako lošom utakmicom i porazom od Rumunije

9. minuta igre u drugom poluvremenu, naše rukometašice i dalje nisu ppostigle gol! Doduše nisu se ni poljakinje proslavile, pošto su dale samo jedan gol. Sjajna je Marija Čolić na golu Srbije! Trenutno je 13:11

15. minut: Nerešeno je 15-15. Jako neefikasno poluvreme za sada, u kojem Poljska vodi sa 5:2. Laništanin je za sada jedina koja je postizala golove za naš tim