Sport > Ostali sportovi

Crveno-beli POTOPLJENI: Ferencvaroš UBEDLJIVO SLAVIO

Vaterpolisti Crvene zvezde od 18 časova i 30 minuta gostuju u Budimpešti ekipi Ferencvaroša u okviru 5. kola grupe C Lige Šampiona.

21/11/2023 > 14:43

Crveno beli su u drugom kolu, a u prvom okršaju sa mađarskim prvakom, poraženi su u Beogradu sa 16:6. Ferencvaroš je trenutno lider grupe C sa maksimalnim učinkom, pošto su u četiri kola upisali sve četiri pobede.

Sa druge strane, naš predstavnik je trenutno treći na tabeli sa četiri osvojena boda, ali i u seriji dobrih rezultata, pošto su vezali četiri uzastupne pobede, a posebno treba istaći poslednje dve, trijumf u Ligi Šampiona nad Jadranom iz Splita kao i trijumf u domaćoj ligi na gostovanju Radničkom u Kragujevcu.

Do sada su se ove ekipe sastajale tri puta u novom formatu elitnog takmičenja, i svaki put je kao pobednik izlazio šampion Mađarske. Na našem portalu moći ćete uživo da pratite događanja sa meča koji počinje u 18:30.

Veliki pozdrav svim ljubiteljima vaterpola. Meč u Budimpešti je počeo.....

1. minut 1/4 u prvom napadu pogodak za Ferencvaroš. Eduardo Disoma je strelac

2. minut : Crvena zvezda je dobila peterac! Prilika da crveno beli dođu do izjednačenja.....

2. Rezultat je 1:1! Strelac za crveno bele sa 5m je Dušan Vasić

3. minut: Ušli smo u  treći minut, odmaha su uzvratili domaći i ponovo vode. Drugi gol je dao Adam Nađi.

3. minut: 3:1 za šampiona Mađarske, Argiropulos postiže gol.

4. minut 1/4: Drugi gol za Zvezdu! Draško Gogov smanjuje rezultat, sada je 3:2.

8. minut. Poslednji nadap u 1/4 za domaći tim i uz dosta sreće gol... Strelac četvrtog gola za Ferencvaroš je Silard Jašik.

8. minut: Gol za Zvezdu! Kakav završetak 1/4, treći gol za sprskog predstavnika postigao je Seman Lukas na samo 3 sekunde do kraja!

KRAJ 1/4 izuzetno efikasne, Ferencvaroš vodi protiv Crvene zvezde sa 4:3.

POČINJE 2/4

1.minut: Isti početak, kao i prošla četvrtina. Prvi napad i odmah gol za Ferencvaroš koji vodi sad sa 5:3. Strelac je Vendel Vigori.

1. minut: Ponovo brz odgovor beogradskog tima. Marko Radović smanjuje na 5:4!

3. minut: 6:4 za Ferencvaroš, asistencija Dušana Mandića za Erika Molnara

4. minut: Velika šansa za zvezdu je otišla u nepovrat! Dušan Vasić nije uspeo da realizuje peterac

5. minut: 7:4 za Ferencvaroš, prvi gol srpskog reprezentativca Dušana Mandića

5. minut: Novi gol za mađarski tim, Denis Varga je ovoga puta strelac za vođstvo od 8:4.

8. minut: Projektil Dušana Mandića za ubedljivih 9:4.

KRAJ POLUVREMENA. FERENCVAROŠ 9:4 CRVENA ZVEZDA.

POČINJE 3/4

2. minut: Deseti gol za Frenecvaroš, a svoj treći na meču postiže Dušan Mandić.

4. minut: 11:4, strelac Argiropulos

5. minut: Kontranapad domaće ekipe i Vigvari postiže gol za 12:4.

7. minut: Sjajna akcija Ferencvaroša, Janšik se upisuje u strelce za velikih 13:4.

8. minut: Neverovatno šta su uradili vaterpolisti Zvezde. Vigvari pogađa za 14:4 u poslednjoj sekundi.

KRAJ 3/4 FERENCVAROŠ 14:4 CRVENA ZVEZDA

POČINJE 4/4

1.minut: 15:4, strelac Erik Molnar

1. minut: konačno gol za Zvezdu, Marko Radović postiže drugi gol na meču.

3.minut: peterac za Ferencvaroš. Siguran je Akoš Nađ.

4. minut: Novi kontranap domaćina, Deneš Varga postiže gol za 17:5.

5.minut: šesti gol za Zvezdu! Lepu kaciju krunisao je Nikola Bursać pogotkom.

5. minut: 18 gol za Ferencvaroš postiže Molnar.

6. minut: 19:6 za Ferencvaroš, Merkulov postiže gol.

8. minut: Dvadeseti gol za Ferencvaroš u poslednjoj sekundi postiže Fekete.

KRAJ UTAKMICE, POBEDA FERENCVAROŠA 20:6 PROTIV CRVENE ZVEZDE.