IDEMO, ORLOVI! Evo kad i gde možete da gledate meč Srbija - SAD u Ligi nacija
podeli vest:
Odbojkaši Srbije nastavljaju svoje borbe u paklenom Orleanu u Francuskoj. U dvorani u kojoj nema klima uređaja, oni će završiti svoje takmičenje ove sedmice u Ligi nacija protiv selekcije Sjedinjenih Američkih Država, jedne od najboljih ove godine.
Mečevi u Orleanu su se prethodnih dana pretvorili u svojevrsni pakao. Temperature u Francuskoj bile su jako visoke, pa su uvedene pauze tokom setova kako bi se igrači rashladili. Naši Orlovi su igrali sa Japanom, gde su izgubili, a potom su dobili Kubu. Juče su se sastali sa Francuzima.
I dalje imaju šansu da se domognu završnog turnira, a dobra vest je da je Beograd jedan od domaćina kvalifikacionih turnira, i to baš onog sledećeg. To znači da pred našom publikom Orlovi mogu da poprave skor i plasiraju se u Kinu.
Meč sa selekcijom SAD će biti jako važan u svakom smislu, pa ostaje da se vidi kakva će biti reakcija.
Duel se igra od 20.30 časova uz TV prenos na TV Arena Sport Premium 2.
BONUS VIDEO:
Ostavite komentar