SENZACIJA U PRVOM MEČU ČETVRTFINALA! ČAČAK 94 JE IZBACIO BORAC I IGRAĆE U POLUFINALU!

Borac nije glavni tim u Čačku!

14/02/2024 > 16:54

Veliko iznenađenje videli smo u prvom meču četvrtfinala kupa Radivoja Koraća!

U čačanskom derbiju, Čačak 94 je savladao Borac rezultatom 73:64! Presudna je bila treća četvrtina koju je Čačak 94 dobio sa čak dvanaest poena razlike, a Borac je imao +3 nakon prvog poluvremena

Najefikasniji u redovima pobednika bio je Petar Grojić sa 20 poena, Stefan Lakić je ubacio poen manje. Što se tiče Borca, Ronaldo Segu je ubacio 21, dok je Uroš Čarapić meč završio sa 17 postignutih poena.

U polufinalu, "autsajder" Čačak 94 igraće sa boljim iz meča Crvena zvezda - FMP

UŽIVO

1. ČETVRTINA

Dobar početak meča, raspoloženi su i jedni i drugi. Borac je pogodio tri trojke u prvih gotovo šest minuta meča, a Frenklin je sada imao jedan sjajan potez gde je zakucao uz faul. 18:11 je vođstvo Borca za sada.

Serija Dževona Frenklina 6:0 i prva dvocifrena prednost na meču. Tajm maut je za Čačak 94 pri rezultatu 21:11 za Borac.

Dobra završnica prve četvrtine za Čačak 94, koji su serijom 4:0 završili prvu deonicu. Nakon 1/4 Borac 21:15 Čačak 94

2. ČETVRTINA

Miloš Stajčić otvara drugu deonicu sa poenima uz faul. Pogodio je i dodatno bacanje i Čačak 94 je na samo posed zaostatka!

Stefan Lakić sada poentira iz ofanzivnog skoka, i sada je samo 21:20 za Borac. Tajm aut je morao da traži Džoli Mijatović

Sjajno igra tim Čačka 94! Veoma čvrsta utakmica za sada, a trojkom Dumića superčigaš Srbije ima vođstvo od 33:32, ostalo je još 1:42 do kraja prvog poluvremena!

Najiskuniji i kapitenski! Uroš Čarapić serijom od 6:0 ponovo vraća prednost Borcu. 14 poena ima najbolji na ovom meču Čarapić a treba istaći i Frenklina koji pored 6 poena ima i 3 blokade! 38:33 je za Borac, poslednji minut druge četvrtine je u toku

Na kraju imao je Grojić otvoreni šut za tri poena da izjednači rezultat, ali je nakon 2/4 Borac 38:35 Čačak 94! Sjajan meč, velika borba i videćemo ko će biti prvi polufinalista.

3. ČETVRTINA

Odlično za sada igra tim Čačak 94 koji ima vođstvo 46:43! Muče za sada u šutu izabranici Mijatovića. A biće i nesportski faul Segua, pa će Čačak 94 imati dva slobodna bacanja i loptu sa strane! Amerikanac Puliam za sada dominira u trećoj četvrtini i predovdi svoj tim, pa videćemo možda i do čuda i prolaska u polufinale! A utakmicu sa tribina gleda i selektor Srbije gospodin Svetislav Pešić

Grojić pogađa trojku! Čačak je na maksimalnih plus 7 i vod sa 51:44! Borac šutira 1/7 u ovoj četvrtini va linije 6.75

Kakva trojka Grojića! Uz prekršaj, ali nije uspeo da realizuje slobodno bacanje. Ostaje na 14 poena, Čačak 94 vodi 54:46

Razbijen Borac u trećoj deonici! Čačak 94 je dobio 3/4 rezulltatom 28:13 i sa plus 12 ulazi u poslednju četvrtinu! Na pomolu je već u prvom meču veliko iznenašenje! Petar Grojić za sada predvodi svoj tim sa 16 poena!

4. ČETVRTINA

Četvrta deonica počinje slobodnim bacanjima za Pulijama, koji je siguran i donosi svom timu najvećih plus 14!

Mini serija Borca za jednocifreni zaostatak od -9! Čini se poslednji voz da se uhvati priključak u meč. Nešto manje je od 7 minuta do kraja, Čačak 94 vodi sa 63:54.

Još jedna serija Borca! Sada su na samo -5!

Ali Stefan Lakić pogađa trojku! Izuzetno bitan pogodak
Ali sada i Segu uzvraća trojkom! Ronaldo drži svoj tim u igri!

Promađuje Segu otvorenu trojku, ostaje 66:61 za Čačak 94. 3:57 do kraja meča!

Kakav pogodak Grojića! 68:61 je za Čačak 94! 3:30 ima još da se igra

Dva slobodna bacanja ima Čarapić. Promašio je prvo, pogodio drugo

PETAR GROJIĆ! PREKO RUKE SA POLUDISTANCE! 20 NJEGOVIH POENA ZA +8 ZA ČAČAH 94!

Lakić! Izuzeno težak šut je pogodio! Čačak 94 je otvorio vrata polufinala kupa!

Puliam će imati dva slobodna bacanja! 72:62 je trenutno rezultat, 1:51 do kraja meča!
Promašio je prvo, pogodio je drugo za +11

Segu brzo odgovara, njegov 21 poen

Frenklin je imao veliku šansu, pošto je ostao potpuno sam na kapici za tri poena,ali je promašio. 55 sekundi je do kraja, napad je ponovo za Borac

VELIKO IZNENAĐENJE ĆE BITI ZA NEKIH 45 SEKUNDI! +9 ZA ČAČAK 94, 38 SEKUNDI DO KRAJA!